Alien Worlds – TLM Token

Alien Worlds ve TLM nedir? NFT Oyunları ile Oyna Kazan!

Merkeziyetsiz uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alan ve en çok oynanan Play to Earn oyunlarından Alien Worlds projesi ve token’ı TLM’yi inceliyoruz. Projenin temel özellikleri ve kimler tarafından oluşturduğuna değinerek TLM token’ı genel hatlarıyla ele alıyoruz. Keyifli seyirler!

Yasal uyarı: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alien Worlds’le ilgili detaylı bilgi için bu yazımıza da göz atabilirsiniz: https://uzmancoin.com/tlm-coin-nedir-alien-worlds/

Bizi sosyal medyadan da takip edin, güncel Bitcoin ve altcoin haberlerini kaçırmayın:

Twitter: https://twitter.com/uzmancoin
Facebook: https://www.facebook.com/uzmancoin
Instagram: https://www.instagram.com/uzmancoin

Tüm gelişmelerden, son dakika haberlerinden ve analizlerden anında haberdar olmak için:
https://t.me/uzmancoin

#tlm #playtoearn #alienworlds

Source

Related Articles

13 Comments

  1. YENİ KEŞFETTİM SİZİ ARTIK TAKİPTRYİM OYUNU MERAKLA BEKLİYORUM

  2. Ilk başlarda tlm 4 tü cok iyidi. Son baya düştü. Günde 500 tl kazandırdı sonra herkes buraya geçince kazanclar düştü.

  3. işlem net kullanımı çok yüksek: 128 > 0
    bu hatayla karşılaşan var mı ?