dydx Token

BU SEPET DE BÜYÜK POTANSİYEL VAR ! %10000 ARTIŞ YAPABİLİR ! ECASH-LTO-RAY-JST-DYDX

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=Y7BVUDKI Arkadaşlar Binance global referans linki ömür boyu %20 komisyon indirimi için bu linkten kayıt olabilirsiniz kendiniz için.

Twitter adresim=https://twitter.com/Kadirrkalaycii

Telegram kanalım=https://t.me/KriptoKadirduyuru

Bu video’da söylediğim ve paylaştığım hiç birşey yatırım tavsiyesi değildir kendi öz görüşümdür isteyen alıp kullanabilir ,İsteyen de almaz anlayışınız için şimdi’den teşekkürler.

Telegram ve twitter’den teknik ve temele dayalı herşeyi paylaşıyorum haberler vb beni bu mecralardan takip edebilirsiniz sürekli paylaşımlar yapıyorum.

#btc #eth #nft #defi #bnb #binance #bnb #kripto #kriptopara #altcoin #ralli #stmx #xvs #snx #link #avax #solana #ada #cardano #dydx #jst #ray #ecash #xec #lto #ltonetwork #Raydium

Source

Related Articles

5 Comments

  1. Diğerlerini ben de bilmiyorum ama RAY’ı takip ediyorum. RAY coin e daha önce baktığım için kesinlikle katılıyorum. Coin sepetimde yok ancak alacağım. Bu geceki aylık kapanışı bekliyorum.RAY da Bolinger daraldı ama BTC nin hali de beni korkutuyor. Ama bu halde de alınır derseniz alırım. Zaten bekletiyorum hep sepettekileri DYDX gibi. 6 ay-1 sene sepette tutma hedefim var. Çok daha fazlası olacak DYDX de benden çok daha iyisini biliyorsunuz.

  2. Kadir Bey , sizden rica etsem AE coin (Aeternity) hakkında örnek olarak 1 yıllık süre için tahmini fiyat düşüncenizi paylaşabilir misiniz. Görüşlerinize güvendiğim için size sormak istedim.

    Bir de aynı şekilde AUDIO , REEF , STPT , ALPHA ve MITH için de lütfen değerli yorumlarınızı rica ediyorum en az 1 yıl gibi uzun vade için.

    Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.