PancakeSwap – Cake Token

CAKE DEFI BLACK FRIDAY KAMPANYASI | ÜYE OL 30$ DEĞERİNDE DFI TOKEN KAZAN + 15 $ DEĞERİNDE REF ÖDÜLÜ

Merhaba arkadaşlar bu videomuzda sizlere Cakedefi’nin Black Friday airdrobundan bahsedeceğim. 26 Kasım’da başlayan kampanya 3 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında siteye yeni üye olan kullanıcılar, kyc doğrulamalarını gerçekleştirmelerinin ardından siteye 25$ değerinde bir token gönderdiklerinden 30$ değerinde DFI TOKEN kazanıyorlar. Yatırımınızın ardından siteye gönderdiğiniz parayı hemen geri çekebilirsiniz. Sitede kazandığınız 30$ değerindeki DFI TOKEN ise sitede 6 ay kilitli kalıyor. 6 ay sonra siteden çekim işleminizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca 6 ay boyunca stake geliri de elde ediyorsunuz.

Siteye üye yaptığınız her arkadaşınız için 15$ değerinde REFERANS ÖDÜLÜ kazanıyorsunuz. Tabi bu ödül için arkadaşınızın kyc doğrulamasını tamamlaması ve siteye yatırım yapması gereklidir. Kazanmış olduğunuz referans ödülünün kilidi de 6 ay sonra kalkıyor.

Bu kampanyaya katılmak isteyipte yatırım yapma imkanı olmayan arkadaşlarımız t.me/coinlandtrdestek telegram adresinden bize ulaşmaları halinde onlar adına yatırım işlemini gerçekleştirebiliriz.

Bu kampanya ile ilgili aklınıza takılan bir husus olursa yorumlar kısmından bunu belirtmenizi rica ediyorum.

👉 CAKE DEFI SİTESİNE ÜYE OLMAK İÇİN:
https://app.cakedefi.com/?ref=484428

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

⚠⚠⚠ SORUMLULUK REDDİ VE RİSK UYARISI

Kripto para piyasasının yüksek potansiyel getirileri ve ayrıca yüksek potansiyel riski vardır. Riskin farkında olmalı ve bunları kabul etmeye istekli olmalısınız.

Herhangi bir ticaret sisteminin veya metodolojisinin geçmiş performansı, gelecekteki sonuçların göstergesi olmayabilir. Kripto para piyasası, düzenlenmemiş ve oldukça spekülatif bir piyasadır. Her şey her an olabilir. Herhangi bir mali karar vermeden önce bunun farkında olun ve kendi özeninizi gösterin.

Bu videoda anlatılan içerik, yatırım veya alım satım tavsiyesi olarak DEĞİLDİR. Ben finansal danışman DEĞİLİM. Bunlar sadece piyasalar hakkındaki kişisel görüşlerim ve fikirlerimdir. Sermayeniz, ticaretleriniz veya yatırımlarınızla ne yapacağınızı asla söylemeyeceğim. Ayrıca herhangi bir varlığı satın almanızı veya satmanızı asla tavsiye etmeyeceğim. Bu video yalnızca eğlence amaçlıdır!

#airdrop #cakedefi #dfitoken

Source

Related Articles

12 Comments

  1. Yanlışlık var hocam o kısmı sizlereee diye uzatman lazımdı. umarım keyifler yerindedir bir sıkıntı falan yoktur.

  2. reis telegramdan nasıl ulaşacağız kanalın sayfası çıkıyor mesaj atılmıyor

  3. bugun 27 usd dash yolladım yatmadı ödül kyc onayladım dash yolladım 27,50 hatta bugune özel 25 yatır 30 kazan diye mail gelmişti ödül yatmadı

  4. Ltc dash’a göre daha ucuz fee ücreti var ? Yanlış yatırırken daha az ama çekerken çok yüsek (25tl) istiyolar fee ucreti dash yatırın

  5. bi şerefsiz beni dolandırdı mail değiştiremiyorum bi yardım edebilecek varmı lütfen.

  6. hocam ben direk 50 değilde önce 30 sonra 20 dolar atıım defi coin vermedi napmam lazım bu parayı geri çekip tam 50 olarak atsam olur mu