Elrond – EGLD Coin

HOLORIDE NEDIR ? MAIAR EXCHANGE KURULUM! NASIL $RIDE ALINIR? $EGLD TRANFER?

BMW ve PORCSHE gibi ortaklıklarıyla dikkat çekene Holoride yani RIDE $ride #ride coin 7 aralıkda maimar exchange üzerinden listelemeye sunulacak. Peki nasıl holoride alınır? Maiar cüzdan nasıl kurulur? Maiar borsa kurulumu? EGLD coin transferi nasıl olur? EGLD Fee ücreti nedir? Bütün detayları video’da bulabilirsiniz.

Maiar Exchange Üyelik;
https://get.maiar.com/referral/pzq9tljomk

Holoride vb projeler için telegram kanalı;
https://t.me/kriptoemekcisi

Twitter Sayfam(7/24 Aktif!)
https://twitter.com/ayhankayan14

Twitter Ekonomi Haberleri Sayfam(7/24 Aktif!)
https://twitter.com/ParaHaberleri

Reklam & İş Birliği İçin;
ayhankayan14@hotmail.com

Videoda geçen yorumlar kendi görüşümdür ve yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR! Kripto paralar, Hisse Senetleri riski yüksek yatırım araçlarıdır, kesinlikle kendi analizlerinizle yatırım yapınız!

Source

Related Articles

9 Comments

  1. Egld geç bile kaldı bu piyasa fena araştırma istiyor allah yardım etsin işin çok zor kardeşim iyi çalışmalar

  2. Eline ağızına sağlık Ayhan kardeşim. Fee ücreti çok az değil bu arada. Ben 126 dolar civar gate io dan transfer ettim egld leri 0.052 komisyon kesti. yani 16 dolar civarı bilginiz olsun.

  3. Bu projenin ön satışı ne zaman ve nerede yapılmış acaba ? Hangi fiyattan, ne kadar satılmış ? Keşke ön satışıyla ilgili bilgi paylaşımı videosu gelseydi. Listelenmeden sonra bir coine girmek ne kadar mantıklı bilmiyorum.

  4. Bilgilendirme için teşekkürler. Borsayı ve tokeni takibe aldım. İleriki zamanda değerlendirebilirim

  5. maiar cüzdanı site kapalı oldugu için açamadım onun yerıne bir videoda elrond cüzdan yönlendirmesi old için o da olur nasıl olsa diyr düşünüp elrond cüzdan açtım.ride listelemesinde token almak için illa ki maiar cüzdan mı açmam lazım?

  6. hocam elinize saglık guzel bir video olmuş mobil uygukamada swap yok nasıl ayın 7 sinde alabilicez acaba

  7. Hocam listelenir listelenmez almak mantıklı mı yoksa bekleyelim mi nasıl bir strateji izlemeliyiz ?

  8. Ön satıştan almış biri olarak şunları söylemek istiyorum daha detaylı ve titiz çalışmalar yapmanız gerekiyor. Bu video proje hakkında bilgilerin üçte birini kapsıyor. Total supply ve initial supply hakkında bilgileri vermemişsiniz. Ayrıca projenin gerçekleşme ihtimali için çok zor işler olduğundan bahsetmişsiniz fakat şunu atlamışsınız projenin audi tabanlı testnetleri başarılı şekilde oturmuş ve ilerlemekte. Arkasında ki şirketlerden de bahsetseymişsiniz keşke. Hasan hocamla sizi takipteyim daha iyi çalışmalar için başarılar..

  9. Merhabalar kolay gelsin binance den maiar a Egld transfer ederken Egld adresi ile değilde yanlışlıkla wegld adresininden transfer yaptım bu işlemi nasıl düzeltebiliriz