Uniswap – UNI Token

Jak sprzedać i kupić tokeny na Uniswap? Na przykładzie tokena BigSB.

Na rynku jest cała masa nowych osób, więc myślę, że warto przypomnieć temat tego jak korzystać z giełd zdecentralizowanych typu Uniswap. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak się korzysta z wymiany na tej giełdzie to zapraszam do materiału!

Linki z filmu:
WWW: https://bigshortbets.com/pl/
Uniswap: https://app.uniswap.org/#/swap

Discord: https://discord.gg/vqXSPcf
Facebook: https://www.facebook.com/encyklopedia.kryptowalut
Twitter: https://twitter.com/EKryptowalut
Strona Krypto Narodu: https://krypto-narod.pl/

Kontakt w sprawie jakichkolwiek pytań:
encyklopediakryptowalut@gmail.com

Linki afilacyjne
——————————————————————————————————–
ByBit: https://partner.bybit.com/b/encyklopediakryptowalut

Zakup ledgera nano x i innych: https://shop.ledger.com/?r=ab68271850b2

[25$] Rejestracja w aplikacji Crypto.com: https://platinum.crypto.com/r/EKryptowalut

[10-50$] Rejestracja na giełdzie Crypto.com: https://crypto.com/exch/ekryptowalut

Geco.one: https://pl.geco.one/reflinks/9e8b5e6577c53c87f2d0fc36b6e0784dd768a54d

Rejestracja na giełdzie Binance: https://www.binance.com/?ref=10150630

Rejestracja na giełdzie ProBit: https://www.probit.com/r/93567274

Rejestracja na giełdzie Kucoin: https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=22e5RJu

Muzyka z intra:
https://www.youtube.com/watch?v=-BV_b9zTUvs

Materiał, który właśnie oglądasz nie jest poradą inwestycyjną. Przedstawia tylko subiektywne zdanie autora na dany temat. Nie ufaj ślepo w to co zobaczysz w tym czy w jakimkolwiek innym materiale, zawsze przeprowadź swój własny research.

Source

Related Articles

30 Comments

 1. Świat krypto zamiast stawać się prostrzy to staje się coraz trudniejszy.. mosty, nowe sieci, połączenia między nimi..pamiętaj że na tej sieci miałeś to na tamtej to.. sieć eth już jest w sumie tylko dla bogatych?

 2. Aleksander -nowi maja coraz trudniej i podejzewam ze nawet “Nasi” youtuberzy nie nadazaja za wszystkimi nowinkami

 3. Mosaico będzie bardzo profitable… Mieszkam w Stanach próbowałam kupić go ale coś mnie blokuje… Może na złej stronie kupuje….

 4. Super, myśle że nie tylko ja jestem za taką serią z różnymi “mykami” typu “sprawdź średni koszt transakcji na etherscan” niby taka oczywistość ale nie kożystałem z tego a myśle że warto.

 5. Świetny materiał szczególnie przy takich opłatach…Ja nie chcę niczego więcej ,wystarczy tylko kasa z opłat od frajerów….To dla instytucji….Kamil ale ty jesteś bogaty…..gratulacje…a jak bedziesz miał materiały ndla normalnych ludzi,to nagraj….ale bez takich opłat…

 6. Dzięki za info o ręcznej zmianie gazu. Ale i tak z tokenami erc20 czekam aż wejdzie PoS i coś czuję że sobie poczekam hahaha.

 7. No i co z tego, ze gemy sa? kliknal bym se, na jakies 10 gemow, tyle, ze bedzie mnie to kosztowalo z 1.5k $ Zeby to mialo sens, to trzeba by zainwestowac z 10k $. Mnie to nie do konca pasuje, zagrac w totka za 1k za kupon. Wole szukac gemsow na BSC. Ale co kto woli.

 8. Kamilu od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć xDai i Matic Mainet na Metamasku. Czy jest jakiś problem z tymi sieciami?

 9. Kiedyś uniswap i metamask działały lepiej. Teraz jaksię chce zrobić transakcję toczęsto gesto wyświetla się No Quotes

 10. czy mogłbyś się odnieść (może być razem z Majkiem, bo bardzo promujecie skey) do filmu “Czy warto inwestować w Skey Network i dlaczego uważam, że nie. cz.1” ? co o tym uważasz i czy jakkolwiek idzie bronic tego projektu?

 11. po erc20 porażka, chciałem kupic jakiegos shitcoina za 300 dolcow a mi tu wyjeżdza 150 za swapa, przypuszczam ze dlatego binance teraz tak pompuje

 12. Wytłumaczy ktos bo w ogole nie ogarniam. Kupiłem ethera wszedlem na meta i powiedzmy chciałem kupić 30bigsb to kwota jakiejs oplaty mi wyskakuje okolo200$ to normalne? Za maleg kwoty sie tego nie da kupic? Dodam że nie interesuję się w ogole krypto nie znam tego tokeny miały byc w celu dostępu do bigshortbetsa

 13. Co się stało z Twoją twarzą?!!! Zbyt dużo toksyn w organiźmie. Oczyszczałeś organizm z toksyn? Pilnujesz swojej diety?

 14. Rich uncles invested $20M in Partisia Blockchain, what can ya tell us about this L1 blockchain?

 15. How I would love to see a view of Apidai from ya! This project will revolutionize the metaverse!i think each one will be talking about it soon!!!