metahero

PREZENTACJA MetaSkanera! Robert Gryn i Mariusz Król o PRZYSZŁOŚCI projektu? MetaHero DEBIUT w DUBAJU

KONKURS: SUB + LIKE + KOMENTARZ = WYGRAJ 1.000 PLN!
https://youtu.be/NL_Gr0gu5mg
Zarejestruj się na Kanga, żeby móc kupić ich token, oraz hero i tenset:
https://bit.ly/Nowy-gem-Tenset

Wygraj $4000: https://bit.ly/odbierz-nagrode-bybit (do 15.02.2022)

7 osób dodatkowo wygra nagrodę o wartości aż $50000!

Zasady:

– Zarejestruj się z powyższego linku
– Prześlij sobie minimum $10 z innej giełdy, portfela lub doładuj konto kartą
– Traduj i rywalizuj z innymi, żeby wygrać!

Dokładne zasady po kliknięciu w link

Najważniejsze filmy do obejrzenia:

1. Zobacz ZA DARMO moje PORTFOLIO: https://youtu.be/xOJYti5FA90
2. Jak szukać perełek: https://youtu.be/Wt-NUvaVluc
3. Sprawdź film o 7 błędach: https://youtu.be/uuzt0jurFZI
4. 10 przykazań inwestowania: https://youtu.be/yft5-jHKzwo
5. Wywiad z CEO Kanga: https://youtu.be/yft5-jHKzwo

Instagram: marek_stiller

Zostaw follow na Twitter:
Marek: https://twitter.com/MarekStiller

altcoinnerds@gmail.com

Source

Related Articles

50 Comments

  1. Moim zdaniem ekipa Metahero powinna skupić się na skali tego scannera. Powinien być wielkości kabiny prysznicowej i do złożenia przez każdego jak mebel z ikea, tak aby mógł być w każdym domu jak komputer czy drukarka.

  2. to nie jest usługa masowa a taka miała być… 10 mld tokenów. słabo to widzę.

  3. Odcinek sponsorowany? Czy jest jakis inny powod dla ktorego ahilujesz tego shit coina?

  4. Wszystko fajnie brzmi ale Myślę że skończy się to jak z telewizorami 3D po prostu są pewne bariery których ludzie się przechodzić nie chce a benefity płynące z tego nie są aż tak przekonywujące

  5. Nie rozumiem w czym zachwyty tym co robi metahero. Takich skanerów jest wiele, malo tego duzo mniejszych i juz to robią od dawna.proba wymyslania kola na, nowo w innym bardziej “sexy” anturazu

  6. 8;47 “komora jest ojcem druku 3D” – serio? A słyszałeś o projektowaniu 3D np. w Autocad Inventor czy innych modelerach 3D? Nie trzeba kupować/używać skanera 3D (a propos cena ok.200USD za jedno zdjęcie o ile pamiętam) aby wyprodukować cyfrowy plik który następnie możemy wysłać na drukarkę 3D. I tego Pana nazywa się polskim Elonem albo wizjonerem? Ehhhh…..chyba naprawdę nie spał 50 godzin bo bredzi z niewyspania….a prowadzący łyka to jak młody bocian.
    A tak na marginesie – jaki jest sens super-szczegółowego skanowania własnej postaci (waga pliku kilkadziesiąt-kilkaset megabajtów?) czy czegokolwiek innego a potem wsadzania tego do “świata Meta” ? Wyobrażacie sobie jakiej mocy obliczeniowej oraz przepustowości łączy będzie wymagało poruszanie się w takim metaświecie? To jest kolejny egzotyczny pomysł z d…y który się nie przyjmie na szeroką skalę. Szczegółowe skanowanie 3D na potrzeby medycyny już dawno jest wykorzystywane i nie są do tego potrzebne 7-metrowe komory od Wolfa. :-) Poza tym – widzieliście to fotorealistyczne i superdokładne skanowanie Roberta na tych targach w Dubaju? To miała być superjakość? He,he,he….. Nic dziwnego że po tym pokazie akcje HERO jakoś nie wystrzeliły w kosmos….

    Rozumiem, że to jest kolejny krok w drodze do nie-rzeczywistości z filmu “Surogaci” tylko czy faktycznie chcecie żyć w takim świecie w którym idziecie w wirtualu czyli Meta-świecie jako meta-człowiek ze swoim meta-kumplem na meta-piwo do meta-baru? Serio?