TrustWallet

Trust Wallet – poradnik.

Pod koniec filmu wkradł się błąd, za co z góry przepraszam. Powiedziałem że zawsze potrzebujemy Bnb do opłat co nie jest prawdą. Wzięło się to pewnie stąd, że w większości na Trust Wallet korzystam z sieci BSC(wysyłka,farmy). W każdym razie płacimy opłatę w zależności od tego po jakiej sieci wysyłamy.

Kanał „SZCZERZE O KRYPTO” poświęcony Kryptowalutom ma wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny tak więc materiały przedstawione tutaj nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Wszystkie treści przekazywane przez „SZCZERZE O KRYPTO” opierają się na subiektywnych opiniach odnoszących się do aktualnie istniejących, łatwo dostępnych faktów.Zawsze przeprowadzaj własny research i nigdy nie inwestuj pieniędzy, na których stratę nie możesz sobie pozwolić.

Source

Related Articles

6 Comments

  1. Cześć mam pytanie odnośnie wysyłki krypto z Trust Wallet na giełdę Binance. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeśli będę wysyłać jakąkolwiek krypto muszę mieć na Trust Wallet krypto Binance Smart Chine która błędzie służyć do opłat za tranzakcje przelewu?