Algorand – ALGO Coin

YENİ Altcoin Sepeti – Dipten Toplanacak Coinler | Hangi Coin Alınır? #gateio

Hangi coine yatırım yapılmalı? Hangi altcoin alınmalı? Altcoin sepeti 2022, Algo coin analiz, Altcoin analiz, tavsiye ve önerileri ile ilgili sorularınıza videomuzda yanıt bulabilirsiniz. Bitcoin, Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Haberleri, Ön Satış Coin Almak, Altcoin Sepeti, Bitcoin Analiz, Altcoin Analiz, Tavsiye, Bitcoin ve Altcoin Haberleri, Altcoin Al Sat Taktikleri, Airdrop, Güncel Piyasa ve Borsa Analizi, Metaverse, Web 3.0 Blockchain Teknoloji Takibi ve Eğitim Rehberi, Bitcoin Son Durum, Altcoin Son Durum, Ön Satış Platform ve Proje Yorumları için kanalımızı takip etmeyi unutmayın. Videoyu beğendiyseniz, destek olmak için beğen tuşuna basabilir ve yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/pusulafinans/videos?sub_confirmation=1 tıklayarak abone olabilirsiniz. #gateio #Gateio #crypto #StartUp

Gate.io Komisyon İndirimli Üyelik için; https://www.gate.io/signup/3503694

Bitcoin ve Altcoin güncel haberler ve kripto para piyasasındaki önemli bilgiler için; https://pusulafinans.com
Ön Satış ile coin almak ve Airdrop ile ücretsiz kripto para kazanmak için; https://kripto.pusulafinans.com
Twitter topluluğumuza katılmak için; https://www.twitter.com/pusulafinans
Telegram topluluğumuza katılmak için; https://t.me/pusulafinans

🔴 Bitcoin Altcoin Analiz ve Kripto Para Haberleri – Coinler Ne Zaman Yükselir? https://youtu.be/xiPPdp_48lA
🔴 Güncel Altcoin Sepeti 2022 – Altcoin Sepeti Nasıl Yapılır? Gem Coin Nasıl Bulunur? https://youtu.be/r2yORdyyv80
🔴 Web 3.0 Coinleri Altcoin Sepeti – Altcoin Sepeti Nasıl Yapılır? https://youtu.be/KIbQdRHaDUU
🔴 Yılın İlk Altcoin Sepeti 2022 – Trend Altcoin Tavsiyeleri https://youtu.be/jP3QKYw-yfw

⚜️ Coin nedir?
Kendisine ait blok zinciri olan ve bu zincir üzerinde akıllı konrat v.b. işlemler yapılmasını sağlayan yapılarda olan kripto paralara coin denir. Örneğin Bitcoin, Etherium, Avax, Solano gibi.

⚜️ Altcoin nedir?
Bitcoin dışındaki bütün kripto paralar Altcoin olarak adlandırılır. Bitcoin ‘e alternatif olan coinler gibi düşünebilirsiniz. 2009’da Satoshi Nakamoto tarafından oluşturulan Bitcoin, ilk kripto paradır. Bitcoin, uzunca bir süre kripto para piyasasındaki pastanın büyük çoğunluğuna hakim olsa da, altcoinlerin artmasıyla piyasadaki payı azaldı. Altcoinlerin üretilmesinde ki temel amaç, Bitcoin ‘e göre daha iyi ya da farklı bir versiyon olmasıdır. Piyasada bulunan her altcoin, diğerlerinden daha iyi yaptığı bir benzersiz işlevselliğe sahip olduğunu iddia eder. Bazı altcoinler, uygulamalar oluşturmak için bir programlama dili sunarken, bazıları ise Bitcoin’e kıyasla daha fazla gizlilik sunar.
Piyasada en çok bilinen ve en büyük hacme sahip olan; Ethereum, Cardano, Ripple (XRP), Litecoin, Polkadot gibi sayısız altcoin vardır ve hepsinin birbirinden farklı özellik ve kullanım alanları vardır. Ethereum, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı bir uygulama oluşturma altyapısı özelliği sunarken, Litecoin işlemlerini Bitcoin ‘e göre daha hızlı yürüten bir kripto para birimidir. Ayrıca alan adı, kayıt defteri veya veri depolama işaretçileri gibi çok özel, parasal olmayan kullanım durumlarına hizmet eden altcoin’ler de vardır.

📣 Hangi coinler alınmalı?
#THETA #ALGO #MINA #CAKE

🚀 Algo Coin: Algorand, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir ağdır. Bu sistemler güvenli, ölçeklenebilir ve verimlidir, gerçek dünyada etkili uygulamalar için tüm kritik özelliklerdir. Algorand, yeni güven biçimleri oluşturmak için güvenilir performans garantileri gerektiren hesaplamaları destekleyecektir.

🚀 Theta Coin: Theta, video akışı için özel olarak oluşturulmuş, blok zinciriyle çalışan bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta ana ağı, kullanıcıların bant genişliğini ve bilgi işlem kaynaklarını eşler arası (P2P) temelinde paylaştığı merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır. Proje, YouTube ve Justin Kan’ın kurucu ortağı Steve Chen tarafından tavsiye edilmektedir. Twitch’in kurucu ortağı.

🚀 Mina Coin: Mina Protokolü, DApp’leri daha verimli çalıştırmak için hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü blok zinciri” dir. Mina, kullanımdaki büyümeye rağmen boyutu sabit kalacak şekilde tasarlandığından dünyanın en hafif blok zinciri olarak tanımlanıyor. Ayrıca, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik açısından dengeli kalır. Proje, Ekim 2020’de Coda Protocol’den Mina’ya değiştirildi.

🚀 PancakeSwap Coin: Pancake, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır (AMM) – kullanıcıların jeton alışverişi yapmasına, çiftçilik yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında ücret almasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) uygulamasıdır.

Bitcoin Altcoin Analiz ve Kripto Para Haberleri – Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum ve Kripto Para Analizi videolarımız için; https://www.youtube.com/playlist?list=PLg7PTjhlOAfcSq3MSu2K6piLlw_Wq6rR7

İletişim: info@pusulafinans.com

Source

Related Articles

6 Comments

  1. Hocam sepet için teşekkürler, fed kararı için canlı yayın açabilir misiniz? Sizinle de iletişime geçmiş oluruz hem.

  2. bitayda coinler yeterli ya bence başka yere bakmaya gerek yok diye düşünüyorum.

  3. Emeğinize sağlık. Hocam Mypo token hakkında da bir video yaparmısınız. Şuan referans ve günlük mining yapılıyor. Yerli bir proje